Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj238
WczorajWczoraj266
W tym tygodniuW tym tygodniu238
W tym miesiącuW tym miesiącu238
Odwiedziło nasOdwiedziło nas472222

Logowanie

Osiągnięcia Szkolnego Klubu Europejskiego „Euro 15”

1. I miejsce drużynowo: Patrycja Błaszczyk, Patrycjia Chudeckia, Nicole Romańska  i III miejsce drużynowo: Artur Góra, Sebastian Niedbała, Karol Stefanowski  w miejskim konkursie „Omnibusem po Europie” zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich (2005 r.).

2. Nicola Lukaschyk - III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Czym jest dla Ciebie Unia Europejska?” zorganizowanym przez eurodeputowaną  prof. Genowefę Grabowską. Wyróżnienia: Ewelina Koszentka i Michał Solecki (2005 r.)

3. I miejsce dla SKE w wojewódzkim konkursie plastycznym o „Laur europejski” ogłoszonym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (2005 r.).

4. Dorota Pinkawa - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Unia Europejska w 2026 r.” zorganizowanym przez Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach (2006 r.).

5. Patrycja Chudecka i Nicole Romańska - wyróżnienie w V. Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla SKE zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (2007 r.).

6. Nicole Romańska – I miejsce, Patrycja Chudecka – II miejsce, Kacper Grzywaczyk – III miejsce w miejskim konkursie „Dzień Unii Europejskiej” zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich (2007 r.).

7. Dorota Pinkawa – II miejsce i wyróżnienia dla: Martyny Banasik,  Patrycji Błaszczyk, Kacpra Grzywaczyka, Dominiki Peksy, Nicole Romańskiej w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zostań architektem Europy” zorganizowanym przez Europe Direct w Katowicach (2007 r.).

8. Wyróżnienie dla SKE w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich (2007 r.).

9. Paulina Jaruga - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Moja europejska rodzina" zorganizowanym przez eurodeputowaną prof. Genowefę Grabowską (2008 r.).

10. Dorota Pinkawa - I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Jedna Europa-bogactwo kultur" zorganizowanym przez Europe Direct w Katowicach pod patronatem eurodeputowanej prof. Genowefy Grabowskiej (2008 r.).

11. Paulina Jaruga - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Jedna Europa-bogactwo kultur" zorganizowanym przez Europe Direct w Katowicach pod patronatem eurodeputowanej prof. Genowefy Grabowskiej (2008 r.).

12. Dorota Pinkawa - I miejsce w konkursie plastycznym "Parlamentarzysta w oczach dziecka" zorganizowanym przez Urząd Miasta w Bytomiu (2009 r.)

13. Katarzyna Bien i Agnieszka Bula - III miejsce drużynowo w IX. Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (2011 r.)      

14   Magdalena Włoch i Wiktoria Gajek - I miejsce w X. Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla SKE zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (2012 r.)

 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.