Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj477
WczorajWczoraj396
W tym tygodniuW tym tygodniu2063
W tym miesiącuW tym miesiącu10187
Odwiedziło nasOdwiedziło nas589243

Logowanie

2012/2013

Szymon Harbuz - klasa VI - I miejsce, Agata Pinkawa - klasa VI - III miejsce w konkursie czytelniczym zorganizowanym przez Filię nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich.

Aleksandra Żakowska, klasa VI -  I miejsce w Dyktandzie 2013 dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Piekarach Śląskich.

Dominik Gwizdak - klasa V - zajął I miejsce w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez MG nr 3, a poświęconym różnym obliczom przyrody w poezji.

Weronika Brodowska - kl. II i Oliwia Waleska - kl. II oraz Błażej Karczewski - laureatami  miejskiego konkursu plastycznego "Moje wakacyjne wspomnienia" zorganizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich.

Międzynarodowy Tygodzień Pisania Listów (9 - 15 IX) "Sportowy Idol" organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piekarach Śląskich - Filie nr 5, 6, 7:
A. Pinkawa - I miejsce
K. Polak - III miejsce
R. Płaszczymąka - wyróżnienie.

D. Pietrzyk - kl. I - I miejsce w kategorii klas I - III, D. Majowski - kl. VI - III miejsce w kategorii klas IV-VI podczas VII Festiwalu Gwary Śląskiej organizowanego przez GOK w Wielowsi.

D. Gwizdak (kl. V) - I miejsce, P. Ernt (kl. V) - wyróżnienie w konkursie gawędziarskim "Dawno... dawno... temu" organizowanym przez DDK w Brzezinach Śląskich w ramach sceny Młodego Aktora.
 

Więcej w tej kategorii: 2011/2012 »


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.