Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj506
WczorajWczoraj396
W tym tygodniuW tym tygodniu2092
W tym miesiącuW tym miesiącu10216
Odwiedziło nasOdwiedziło nas589272

Logowanie

2010/2011

Szymon Harbuz - wyróżnienie II stopnia, II miejsce w powiecie w Kangurze matematycznym 2011,

Daniel Białasik klasa II wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Pan karp Europejczykiem" zorganizowanym przez Towarzystwo Promocji Ryb.

Aleksandra Opiełka kl. VI – I miejsce w konkursie plastyczno-historycznym "Powstania śląskie",
Maria Serwa kl. VI – II miejsce w konkursie plstyczno-historycznym "Powstania śląskie",
Dawid Feliks kl. VI – wyróżnienie w konkursie plastyczno-historycznym "Powstania śląskie",

Kamil Lebioda kl. IV -WYRÓŻNIENIE w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mali twórcy"  zatytułowanym "Cudze chwalimy, swego nie znamy, pokażmy Unii co posiadamy"

Agata Pinkawa kl. IV - WYRÓŻNIENIE w międzyświetlicowym konkursie na pisankę wielkanocną zorganizowanym przez świetlicę szkolną w SP nr 162 w Krakowie

Paweł Ernt kl. III - III MIEJSCE w kategorii wiekowej klas I-III w miejskim konkursie plastycznym "Nadeszła wiosna radosna" zorganizowanym przez Ośrodek Kultury "Andaluzja" w Piekarach Śląskich

Nikola Gliwka, Alicja Chwolik, Klaudia Kowalczyk, Julia Tobolik, Wiktoria Weber, Oliwia Zatoń - WYRÓŻNIENIA  w tej samej kategorii wiekowej w konkursie "Nadeszła wiosna radosna"

Kaludia Froin kl. V - II MIEJSCE  w kategorii wiekowej klas IV-VI w miejskim konkursie plastycznym "Nadeszła wiosna radosna"

Magda Włoch kl. V - WYRÓŻNIENIE w kategorii wiekowej klas IV-VI w miejskim konkursie plastycznym "Nadeszła wiosna radosna"

JuliaTobolik z kl. III I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Wymarzona wakacyjna podróż" zorganizowanym przez świetlicę szkolną Zespołu Szkół w Pyskowicach

Sandra Bartczak z kl. II i KAMILA SOSADZIN z kl. V wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez świetlicę szkolną Zespołu Szkół w Pyskowicach

Daniel Białasik klasa II - II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Nadeszła wiosna radosna" zorganizowanym przez Ośrodek Kultury "Andaluzja"

Ola Żakowska, Paulina Osysek, Adam Nogaś - laureaci konkursu pt."Pisanka wielkanocna w edytorze grafiki Paint" zorganizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich,Szymon Harbuz- I  miejsce w Piekarskich Dniach Matematyki,

Sandra Bartczak - I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego OKR,

Szymon Harbuz - I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego OKR,

D.Gwizdak, P.Ernt - wyróżnienie w  etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego OKR,

Laureaci miejskiego konkursu rękodzieła artystycznego "Marzanna wiosenna panna" zorganizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich:
Daniel Białasik kl. II
Sandra Langer kl. II
Nikola Gliwka kl. III
Agata Pinkawa kl. IV
Wyróżnienie Alicja Chwolik kl. III

W szkolnym konkursie zorganizowanym z okazji dnia Języka Ojczystego zwyciężyli:
Szymon Harbuz kl. IV - Mistrz Języka Ojczystego
Agnieszka Bula kl. VI - I Wicemistrz Języka Ojczystego
Katarzyna Bien kl. VI - II Wicemistrz Języka Ojczystego
Adam Nogaś kl. IV - wyróżnienie

D.Majowski- nagroda główna w III Międzyszkolnym Konkursie Recytacji w Gwarze Śląskiej,

P.Niemirska - wyróżnienie w Międzygminnym konkursie kolęd i pastorałek zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Wojkowice,

S.Bartczak - wyróżnienie w Miejskim konkursie kolęd i pastorałek zorganizowanym przez ZSP nr 2 w Dąbrówce Wielkiej,

K.Bien, A.Bula - III miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla Szkolnych Klubów Europejskich organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach,

A.Chwolik kl.III - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Anioły" zorganizowanym przez  filię nr 5 MBP w Piekarach Śląskich,

A.Pinkawa kl.IV - wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym  "Anioły" zorganizowanym przez filię nr 5 MBP w Piekarach Śląśkich,

A. Żakowska kl.IV - I miejsce, M.Foik II miejsce, K.Polak III miejsce -w szkolnym konkursie plastycznym "Najciekawsze  budowle świata" ,

Szymon Harbuz, Paulina Niemirska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej,

Dominik Gwizdak, Paweł Ernt, Nicola Kossek - laureaci szkolnego konkursu czytelniczego pt."Dzieci z Bullerbyn",

Wychowankowie świetlicy szkolnej - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie pt."Przewodnik po naszej miejscowości".

Nikola Gliwka - Laureatka konkursu plasycznego pt."Jesienne kompozycje" zorganizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej,

Katarzyna Bien - III miejsce w konkursie pt."Z ortografią za pan brat" zorganizowanym przez MG nr 2 w Piekarach Śląskich,

Paweł Ernt - III miejsce w konkursie plastycznym pt."Mój wymarzony zawód w Eko Parku",III Międzyszkolnym Konkursie Recytacji w Gwarze Śląskie „Śląska Ojczyzna Polszczyzna”

Więcej w tej kategorii: « 2011/2012 2009/2010 »


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.