Samorząd szkolny

Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj107
WczorajWczoraj159
W tym tygodniuW tym tygodniu768
W tym miesiącuW tym miesiącu7519
Odwiedziło nasOdwiedziło nas756523

Logowanie

piątek, 01 luty 2013 11:29

We wtorek 29 stycznia odbyła się w naszej szkole dyskoteka, zorganizowana przez Samorząd Szkolny. DJ Daniel i DJ Adam zapewnili nam świetną zabawę i zachęcali wszystkich do tańca oraz dedykowania ulubionych utworów. Poniżej klika fotek z dyskotekowej imprezy. Zapraszamy do wspominania naszej wspólnej zabawy – na pewno odgadniecie, jakiego tańca uczył nas Szymon – nasz dyskotekowy animator :).

czwartek, 06 grudzień 2012 00:00

Święty Mikołaj był wśród nas, dzięki akcji zorganizowanej przez Samorząd Szkolny 6 grudnia 2012. Uczniowie bardzo licznie wzięli udział w przedsięwzięciu, przebierając się w stroje Świętego Mikołaja lub przynosząc charakterystyczne dla niego rekwizyty.
Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy w bardzo przyjemnej i wesołej atmosferze dzięki występom uczniów  klasy III, którzy przygotowali świąteczne przedstawienie.
Prawdziwy Mikołaj także zawitał do naszej szkoły i obdarował każdego drobnym upominkiem. Tylko czy na pewno wszyscy biliśmy grzeczni…?
 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.