Jesienne inspiracje

Jesień zainspirowała wychowanków świetlicy szkolnej do stworzenia prac plastycznych oddających jej piękno i różnorodność. Dzieła: Filipa, Kamila, Leny, Martyny i Patrycji wezmą udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich.

 

Jesień tuż, tuż!

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Liście zmieniają barwy, w lasach pojawiają się grzyby, a w ogródkach słoneczniki. Zmiany te zainspirowały wychowanków świetlicy do stworzenia przepięknych prac plastycznych.

Kasztany lecą z drzew!

Kasztany lecą z drzew, my je zbieramy i tworzymy z nich zwierzęta, postaci, konstrukcje. Zobaczcie sami!

Rymowanki, wymyślanki – zabawy słowem klasy IIIb i klasy IV.

Prezentujemy wyniku kilku ostatnich zmagań z językiem polskim, w których wzięli udział uczniowie klasy IIIb i klasy IV. 8 marca 2017 r. zwyciężyła drużyna w składzie: Vanessa Szolkowska, Jakub Raś i Piotr Gajek.
22 marca 2017 r. lepsi okazali się: Kamil Chrzanowski, Korneliusz Królik, Jakub Raś i Miłosz Wieczorek. 5 kwietnia2017 r.  zwyciężyli: Vanessa Szolkowska, Jakub Raś i Miłosz Wieczorek. Gratulujemy sukcesu!

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Gratulacje dla Julii!

Miło nam poinformować, że Julia Gorczak zdobyła II miejsce w Regionalnym Konkursie Rękodzieła i Modelarstwa "Wielkanocne zwierzątka" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich. Praca konkursowa przedstawiała baranka Bodzia. Gratulujemy zwycięstwa!  
 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.