30 maja br. w klasie III odbył się konkurs czytelniczy sprawdzający znajomość książki pt. "Karolcia". I miejsce zajęła drużyna w składzie: Lena K., Michał T., Kuba Z. II miejsce: Paulina Sz., Kuba Z., Igor R., Alan S. III miejsce: Laura B., Katarzyna R., Julia W. IV miejsce: Wiktor M., Oliwier N., Martin P. Gratulujemy!

27 maja 2022 r. odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I na czytelników biblioteki szkolnej. Relacja w fotogalerii.

Miło nam poinformować, że w konkursie pięknego czytania w klasie czwartej I miejsce zajęła Victoria J., II Filip G., a III Oliwia S. Gratulujemy!

 

6 maja br. odbył się finał szkolnego konkursu dla klas V - VIII zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Uczestnicy konkursu wykazać się musieli rozległą wiedzą z różnych dziedzin. W eliminacjach udział wzięło 17 drużyn, z czego 12 przeszło do kolejnego etapu. O zwycięstwo ostatecznie walczyły 4 drużyny. I miejsce zajął uczeń klasy VIII b Daniel P. ( indywidualny udział w konkursie ), II - Zuzanna P. i Wiktoria S. z klasy VII a, a ex. III - Weronika Ł. i Jakub Sz. ( VII b ) oraz Milena G. i Milena T. ( VIII a ). Gratulujemy!


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.

 


 


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Miejska Szkoła Posdtawowa nr 15 w Piekarach Śląskich