Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj219
WczorajWczoraj217
W tym tygodniuW tym tygodniu219
W tym miesiącuW tym miesiącu655
Odwiedziło nasOdwiedziło nas485569

Logowanie

W dniu 18 października 2019 r. odbył się VI Konkurs ,,Potyczki z ortografią", który został zorganizowany dla uczniów piekarskich szkół podstawowych w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji. W tym roku obchodom przyświecało hasło ,,Nauczyciel bliżej ucznia z dysleksją".  Do naszej szkoły przybyli przedstawiciele ZSP nr 1, MSP nr 1, MSP nr 2, MSP nr 9, MSP nr 11. Oto wyniki konkursu:
I miejsce - Jakub Froch MSP nr 2,
II miejsce - Julia Kulisz ZSP nr 1,
III miejsce - Agata Ratajczyk ZSP nr 1.
Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w ortograficznych zmaganiach, życzymy wielu sukcesów w nauce i satysfakcji z osiąganych postępów. Podziękowania składamy również nauczycielom przygotowującym uczniów oraz komisji konkursowej w składzie: Pani Joanna Poloczek - MBP w Piekarach Śląskich, mgr Ewelina Klasek - MSP nr 14, mgr Karina Wnorowska - MSP nr 15.
Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku podczas VII edycji ,,Potyczek z ortografią"
Organizatorki - mgr Anita Świt, mgr Joanna Janta - Słomiak


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.