Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj11
WczorajWczoraj492
W tym tygodniuW tym tygodniu503
W tym miesiącuW tym miesiącu6359
Odwiedziło nasOdwiedziło nas380283

Logowanie

W dniach 19.11-23.11 obchodziliśmy 20 edycję Europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. W tym roku hasłem przewodnim było: „Cele Zrónoważonego Rozwoju. Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata!”.
 
W ciągu całego tygodnia w naszej szkole odbyły się różnorodne zajęcia z uczniami, wydarzenia, konkursy i gorące dyskusje. Mam nadzieję, że dzięki naszym aktywnościom młode pokolenie, w przyszłości, prawidłowo odpowie na wyzwania zmieniającego się świata i dokona tak potrzebnych zmian, a zwłaszcza zmieni nasze konsumpcyjne myślenie.
Cały tydzień rozpoczęliśmy z mocnym przytupem. Prawie jak w filmach Hitchocka - najpierw trzęsienie ziemi. Uczniowie klasy VIII - Maja, Tomek i Wojtek, wzięli udział w I Edycji Miejskiej Gry "Fair Game 2018". Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu przy współpracy Regionalnego Ośrodka Doskonalenia nauczycieli „WOM” w Katowicach.
 
Konkurs był bardzo ciekawy i wymagał nie tylko wiedzy, ale również olbrzymiej dawki kreatywności i zaangażowania. Nasi uczniowie jak zawsze stanęli na wysokości zadania i..... zdobyli I Miejsce. Główną nagrodą była Wycieczka do Warszawy. Gratulujemy  zwycięzcą!!!
 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.