Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj83
WczorajWczoraj413
W tym tygodniuW tym tygodniu2730
W tym miesiącuW tym miesiącu11140
Odwiedziło nasOdwiedziło nas357443

Logowanie

W sobotę 13 października w hali sportowej MOSiR "Olimpia" odbył się Sportowy Turniej Rodzin w kategorii szkół podstawowych. Z naszej szkoły pojechały dwie drużyny : z klasy Ib  i z klasy II . Dzieci brały udział w turnieju wraz z opiekunami.   Trzecie miejsce w kategorii klas drugich zdobyli : Paulina Grzybek i Filip Tuora . Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz ich opiekunom. Dzieci zapowiedziały , że w przyszłym roku przywiozą złoty medal. Trzymamy kciuki.

 

GALERIA 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.