Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj96
WczorajWczoraj413
W tym tygodniuW tym tygodniu2743
W tym miesiącuW tym miesiącu11153
Odwiedziło nasOdwiedziło nas357456

Logowanie

V Konkurs dla Uczniów z Dysleksją „Potyczki z ortografią” już za nami! 5 października w naszej szkole po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć reprezentantów piekarskich placówek: MSP nr 1,ZSP nr 1, MSP nr 5, MSP nr 9, MSP nr 11, którzy przyjechali, aby spróbować swoich sił w bardzo trudnej dziedzinie wiedzy, jaką jest polska ortografia i interpunkcja. Wszyscy uczestnicy wykazali się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, sprawnie rozwiązując test składający się z dziesięciu zadań, najlepsi spośród nich to zdobywcy:

 I miejsca – Łukasz Jędrychowski  MSP nr 5
 II miejsca – Wojciech Feliks  MSP nr 15
 III miejsca – Weronika Kiczmachowska  MSP nr 5

Przerwę w zadaniach konkursowych wypełnił słodki poczęstunek ufundowany przez piekarnię „Ziarenko” z Piekar Śląskich oraz występ uczniów klasy VIII, również dyslektyków, którzy zaprezentowali komisji, nauczycielom oraz uczestnikom swoje curriculum vitae, w nieco zabawowej formie.

 GALERIA


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.