Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj506
WczorajWczoraj396
W tym tygodniuW tym tygodniu2092
W tym miesiącuW tym miesiącu10216
Odwiedziło nasOdwiedziło nas589272

Logowanie

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, gorąco zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w  ogólnopolskiej akcji ,,Marzycielska Poczta", która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci, których profile zamieszczone są na stronie www.marzycielskapoczta.pl
Ta niezwykła akcja wystartowała 12 października 2009 roku
i nieustannie tętni życiem. Jej idea polega na niesieniu dzieciom wparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą. Korespondencja, którą otrzymują z różnych zakątków naszego kraju, a nawet świata sprawia im więcej radości niż tradycyjny prezent. ,,Marzycielska Poczta" nie jest akcją jednostronną i w tym tkwi jej wielka moc. Chore dzieci oraz ich rodzice, w miarę możliwości zdrowotnych i finansowych, odpisują na przesyłki, a najczęściej pozostawiają w swoich profilach imienne podziękowania za każdy list, kartkę lub prezent. Dzieci często fotografują się z otrzymanymi przesyłkami. Odwiedzając profile można na bieżąco dowiedzieć się o wydarzeniach w ich dzieci.
Jeśli chcecie przyłączyć się do tej akcji należy wykonać kartkę z życzeniami lub napisać list, w którym opowiecie o swoich zainteresowaniach, marzeniach itp. Możecie dołączyć również własnoręcznie wykonany podarunek, rysunek, ozdobę świąteczną…, a następnie przekazać p. pedagog w terminie do 15 grudnia br. Listy
i kartki zostaną spakowane do zbiorczych kopert i wysłane  do adresatów. Pamiętajcie, że dzieci codziennie zaglądają do swoich skrzynek i wyczekują listonosza. Nasza przesyłka sprawi, że na ich twarzach pojawi się uśmiech.
Mamy nadzieję, że udział w tej akcji przyniesie Wam wiele satysfakcji!!!


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.