Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj506
WczorajWczoraj396
W tym tygodniuW tym tygodniu2092
W tym miesiącuW tym miesiącu10216
Odwiedziło nasOdwiedziło nas589272

Logowanie

W poniedziałek 13 listopada w pierwszej klasie odbyła się bardzo ważna uroczystość: "Pasowanie na ucznia ". Zostali na nią zaproszeni rodzice oraz babcie naszych uczniów. Dzieci były bardzo przejęte. Nie wiedziały przecież co ich czeka. A działo się dużo. Zostały poddane kilku próbom: mądrości, uśmiechu, sprawności i rozróżniania kolorów. Po zaliczeniu prób, Pani Dyrektor uroczyście pasowała wszystkich na uczniów naszej szkoły. Na koniec był słodki poczęstunek i małe upominki. Dzieci dostały kolorowe dyplomy upamiętniające ten ważny w ich życiu dzień.

PRZEJDŹ DO GALERII


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.