Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj42
WczorajWczoraj249
W tym tygodniuW tym tygodniu1278
W tym miesiącuW tym miesiącu4819
Odwiedziło nasOdwiedziło nas287852

Logowanie

16 maja 2017 r. w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich odbył się IV Miejski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
dla uczniów klas IV – VI. W konkursie wzięło udział 7 2-osobowych drużyn
z piekarskich szkół podstawowych nr: 11, 14, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i po raz pierwszy z Zespołu Szkół Katolickich. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z różnego typu zadań.
Najlepsza okazała się drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
 w składzie: Agnieszka Banaś i Patrycja Budzik, która zajęła I miejsce (45 punktów). II miejsce wywalczyła drużyna z MSP nr 11: Julia Argasińska
i Zuzanna Paszewska (44 punkty), a III – drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w składzie: Nadia Banasiak i Natalia Besler  (42 punkty). Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Przedstawicielstwo w Polsce Komisji Europejskiej i Europe Direct z Katowic oraz innych sponsorów.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa i drobne upominki. Gratulujemy!


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.