Instrukcja likwidacji szkód NNW

DzisiajDzisiaj384
WczorajWczoraj322
W tym tygodniuW tym tygodniu706
W tym miesiącuW tym miesiącu8039
Odwiedziło nasOdwiedziło nas368270

Logowanie

13 grudnia 2013 r. w naszej szkole odbył się Koncert Bożonarodzeniowy z okazji zbliżających się świąt. Jak co roku dopisała wysoka frekwencja rodzin naszych uczniów oraz mieszkańców dzielnicy.
Progi naszej placówki zaszczycili również przedstawiciele władz miasta: w-ce prezydent Piekar Śl. p.J. Pasternak oraz radni w osobach p. Boroń, p.Wieczorek, p. Krauze.
Uczniowie klas I - III przedstawili Jasełka pt." Mały Pastuszek i wielki Rozbójnik". W drugiej części goście usłyszeli kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów klas IV - VI oraz absolwentek naszej szkoły. Kolędowanie przeplatane było muzykowaniem szkolnego zespołu instrumentalnego "Violinki".
Mamy nadzieję, iż w tak miłej atmosferze spotkamy się znów za rok.

Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii...
 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.