Instrukcja likwidacji szkód NNW

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich!

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za pomoc i życzliwość, z jaką spotkaliśmy się w ubiegłym roku, zwracając się do Państwa z prośbą o przeznaczenie 1% podatku na rzecz naszej szkoły.
Z góry dziękujemy za zrozumienie i ofiarność. Poniżej podajemy dane, potrzebne do uzupełnienia zeznania podatkowego za rok 2013.
Nr KRS, na który można dokonywać przekazania 1% podatku – środki są przeznaczone na szkołę i wpłyną na konto Rady Rodziców.    Nr KRS 0000245554        * cel szczegółowy: MSP-15
Nie jest to związane z żadnymi kosztami ze strony podatnika.
    
Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Poniżej wzór jak wypełnić PIT w tym roku.

1. Przekaż 1% podatku wybranej placówce.

W polu 125 (PIT-37, pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić), należy wpisać MSP-15, (w w polu 123 jej 12- cyfrowy Numer Identyfikacyjny Partnera – KRS: 0000245554  oraz w pole 124 kwotę 1% z podatku dochodowego.

Łączymy wyrazy szacunku
Aleksadra Gącerz - Dyrektor Szkoły          
 


Kliknij i przeczytaj - PIEKARSKA EDUKACJA dodatek specjalny.

Piekarska oświata zmienia się na lepsze – władze miasta i szkoły dokładają wszelkich starań, byśmy mieli czym pochwalić się w regionie oraz by oferta edukacyjna przyciągała uwagę uczniów, zachęcając do rekrutacji.